Re-Bau


Firma RE-BAU korzysta z Comarch ERP XL

Re-Bau Sp. z o.o. w Krakowie, należy do grypy „Re-Bau”, której podstawowym zakresem działania jest budownictwo kubaturowe [roboty budowlane, wykończeniowe, generalne wykonawstwo], a w Polsce od dwóch lat również infrastruktura drogowa. Wśród imponujących osiągnięć Re-bau Sp. z o.o., na podkreślenie zasługuje zdobycie trofeum „Budowy Roku” [„Budowlany Oskar”] za realizacje Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Re – bau Sp. z o.o. jest kompetentnym partnerem w realizacji zamierzeń projektowych – zapewnia współpracę i optymalną koordynację działań na etapie; przygotowania lokalizacji, wymaganej dokumentacji i pozwoleń urzędów oraz wykonania.

Firma z powodzeniem pracowała na oprogramowaniu CDN Klasyka. Rozwój działalności, związane z tym wyzwania skłoniły Zarząd do decyzji wprowadzenia systemu, który w pierwszej fazie umożliwi optymalizację pracy działu Księgowość – Finanse, w kolejnych, jako zintegrowane rozwiązanie do zarządzania całością zasobów, obejmie pozostałe działy. W przyszłości przewidywane jest wdrożenie modułów systemu CDN XL w działach Sprzedaży, Marketingu, oraz Controllingu.

Re-Bau

Z racji zaufania do oprogramowania linii CDN, wybór padł na system CDN XL; cieszące się zasłużonym uznaniem na rynku, oparte o bezpieczną bazę MS SQL, funkcjonujące na platformie Windows rozwiązanie firmy Comarch S.A.

Wdrożenie objęło moduły: Księgowość, Środki Trwałe, Kadry i Płace. Analiza potrzeb, następnie wdrożenia modułów CDN XL pozwoliły na osiągnięcie stawianych celów, dając Użytkownikowi szereg narzędzi do realizacji bieżących i przyszłych potrzeb.

Wdrożenie zrealizowała firma CDN Partner Sp. z o.o. w Krakowie, posiadająca status Złotego Partnera Comarch S.A., wykazując się godnym podkreślenia i polecenia potencjalnym Klientom profesjonalizmem i wysoką jakością świadczonych usług.

Po zakończeniu wdrożenia współpraca z CDN Partner Sp. z o.o. w Krakowie kontynuowana jest w ramach Umowy Serwisu – Asysty CDN XL.

referencje
Zapisz się do naszego newslettera