Provento


LIST REFERENCYJNY

dla programu Comarch OPT!MA i firmy CDN-PARTNER Sp. z o.o w Krakowie

Biuro Rachunkowe PROVENTO prowadzi kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności. W naszej pracy stawiamy na nowoczesne rozwiązania techniczne, pozwalające dostosować nasze usługi do potrzeb Klienta.

Jedną z pierwszych decyzji po zarejestrowaniu działalności, był zakup systemu informatycznego służącego do prowadzenia własnej firmy i obsługi księgowej klientów. We grudniu 2009 roku zakupiliśmy PAKIET DORADCA PODATKOWY PLUS systemu Comarch OPT!MA w wersji dla Biur Rachunkowych. O wyborze oprogramowania zadecydowała zarówno wcześniejsza znajomość produktów COMARCH oraz dobre opinie o systemie OPTI!MA a wśród nich: bogata funkcjonalność systemu, budowa modułowa, wersja dla biur rachunkowych, nowoczesność rozwiązań informatycznych (praca w środowisku Windows, MS SQL Server ) oraz rekomendacja Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Prevento

Program OPT!MA jest przygotowany specjalnie dla biur rachunkowych, prosty w obsłudze, elastyczny, posiada ważną cechę – jest na bieżąco aktualizowany w stosunku do zmieniających się przepisów, co pozwala na prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości. Zaletą tego rozwiązania jest ujednolicony sposób obsługi programu niezależnie od modułu funkcjonalnego, jak i charakteru działalności klienta. Program OPT!MA umożliwia prowadzenie kompleksowej obsługi naszych klientów z zakresu księgowości oraz kadr i płac.

Na dostawcę programu OPT!MA wybraliśmy firmę CDN-PARTNER w Krakowie Sp. z o.o., która poleciła mi dedykowaną linię pakietów promocyjnych Doradca Podatkowy PLUS. Pakiet zawiera wszystkie moduły potrzebne do obsługi Klientów i prowadzenia Biura. W instalacji posiadamy następujące moduły OPT!MA: Kasa/Bank, Faktury, Analizy BR, Księgę Podatkową BR, Środki Trwałe BR, Księgę Handlową BR, Płace i Kadry BR oraz Pulpit Menadżera i Biuro Rachunkowe.

Polecamy program OPT!MA w wersji BR jako kompletne rozwiązanie dla biura rachunkowego oraz firmę wdrożeniową CDN-Partner w Krakowie Sp. z o. o , na której profesjonalną pomoc merytoryczną i fachowe wsparcie zawsze możemy liczyć.

referencje
Zapisz się do naszego newslettera