Konsultant – wdrożeniowiec systemów ERP

Zadania:

– Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną realizację wdrożeń Comarch ERP (handel, gospodarka magazynowa, logistyka, produkcja), polegającą na prawidłowej instalacji oprogramowania, konfiguracji pod kątem klienta, przeprowadzania szkoleń operatorów oraz asysty/obsługi powdrożeniowej.
– Udział w sprzedaży oprogramowania poprzez prowadzenie prezentacji.
– Przygotowywanie analiz przed i powdrożeniowych.
– Realizację prac serwisowych na rzecz klientów (zdalnie i w siedzibie klienta).

Oczekujemy:

– Wykształcenie wyższe (ewentualnie ostatni rok studiów)/preferowane kierunki: zarządzanie, zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji, logistyka, ekonomia.
– Wiedza merytoryczna z zakresu organizacji przedsiębiorstw.
– Umiejętność współpracy z klientem.
– Kreatywność (umiejętność znalezienia rozwiązań wdrożeniowych przy niestandardowych problemach występujących u klientów).
– Samodzielność oraz doskonała organizacja czasu pracy.
– Znajomość oprogramowania z pakietu Microsoft Office.
– Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

– Znajomość oprogramowania Comarch
– Znajomość języka SQL (Umiejętność pisania zapytań SQL),
– Znajomość technologii Microsoft, w szczególności SQL Server;
– Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– Pracę na samodzielnym pełnym wyzwań stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Firmie (umowa o pracę, pełny etat).
– Dostęp do najnowocześniejszych technologii.
– Duże możliwości rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Kraków

Na aplikacje czekamy do 28.01.2018. Aplikacje z podaniem w tytule maila zwrotu „Rekrutacja ERPXL18” prosimy kierować na adres .

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w firmie CDN Partner w Krakowie  Sp. z o.o z siedzibą w Krakowie przy ul. Oboźnej 31, zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”