O firmie


Wspieramy rozwój przedsiębiorstw dostarczając systemy Comarch ERP oraz własne rozwiązania – „szyte na miarę” dodatkowe funkcjonalności realizujące nawet najbardziej nietypowe procesy.

Firma CDN-Partner w Krakowie sp. z o.o działa od kilkunastu lat (od 1999 roku) w tym czasie zrealizowaliśmy blisko 100 wdrożeń Comarch ERP XL i ponad 1600 wdrożeń Comarch ERP Optima – jesteśmy największym Partnerem Comarch w Małopolsce i jednym z największych w kraju.

Nasi Klienci to zarówno małe i średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa (spółki notowane na GPW), firmy krajowe i zagraniczne.

Oferujemy kompleksową obsługę. Naszym Klientom dostarczamy zintegrowane, kompletne rozwiązanie obejmujące zarówno infrastrukturę informatyczną (sprzęt),  oprogramowanie systemowe oraz to w czym się specjalizujemy: oprogramowanie wspierające zarządzanie wraz z indywidualnie opracowanymi rozszerzeniami (własne rozwiązania programistyczne) i wysokiej jakości usługami wdrożeniowymi.

Posiadana przez nasz zespół wiedza i doświadczenie potwierdzone są licznymi certyfikatami i referencjami oraz weryfikowane na co dzień w realizowanych przez nas wdrożeniach systemów ERP.  Nieustannie podnosimy jakość  wykonywanych usług a celem podejmowanych działań jest zadowolenie Klientów. 
Całkowite otwarcie się na potrzeby Klientów i harmonijna współpraca z nimi jest podstawą naszego sukcesu i mocnej pozycji na rynku.

Naszym Klientom gwarantujemy wsparcie przez cały okres eksploatacji systemu. Gdy, wraz z rozwojem Ich firmy rosną potrzeby naszych Klientów dostarczamy rozwiązań które te potrzeby zaspokoją. Na co dzień pomagamy rozwiązywać problemy pojawiające się w bieżącej pracy zapewniając jej ciągłość.

  • Dlaczego warto z nami współpracować:

  • uważnie słuchamy naszych Klientów i  dążymy do realizacji ICH celów,
  • mamy duże doświadczenie i wiedzę oraz zapewniamy zaangażowanie naszego zespołu,
  • dostarczamy kompleksowe rozwiązania,
  • stawiamy na długofalową partnerską współpracę,
  • jesteśmy solidnym partnerem biznesowym z kilkunastoletnią tradycją.

o firmie


Zapisz się do naszego newslettera